ELIPSE - P3 SPR 299 S/M

0 Recenzie Skladom
Nakúpte nad 50.00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
28.90 €
Kategórie: GVS masky

Popis produktu

Protiprachová maska Elipse - P3 s vymeniteľnými filtrami proti prachu, dymu a aerosolu.

Opis

Kompaktná, ľahká a elastická konštrukcia, ktorá sa dokonale prispôsobí tvári a zabezpečuje plný rozsah videnia, pričom nesťažuje používanie iných prostriedkov osobnej ochrany, vybraných používateľmi. Veľký centrálny spätný ventil znižuje na minimum dýchací odpor používateľa a hromadenie vlhkosti vo vnútri masky. Ľahký nekĺzavý pás, ktorý možno ľahko regulovať v 4 polohách na zvýšenie pohodlia a umožnenie bezpečného používania aj v podmienkach vysokej vlhkosti. Masky Elipse® sú k dispozícii v 2 rozmeroch. 

Ochranné vlastnosti

Účinne chráni pred prachom a dymom obsahujúcimi látky ako mikroorganizmy, mramor, sadru, oxid titaničitý, mastenec, minerálna vlna, drevo, detergenty, textilné vlákna, koreniny, soľ, krmivo, atď. Chráni pred prachom, ktorý môže spôsobovať ochorenie pľúc.  Chráni najmä pred uhoľným prachom, oxidom kremičitým, bavlnou, železnou rudou, grafitom, kaolínom, zinkom, hliníkovým prachom. Chráni pred škodlivými prachmi, ako sú azbest, bauxit a pred toxickými prachmi, ako je napríklad mangán, olovo a chróm. Vymeniteľné filtre P3 majú minimálnu účinnosť 99,95% pri veľkosti častíc 0,3 mikrónu a odpor pri dýchaní 3 mbar pri prietoku 47,5 l/min pre každý filter. 

Použitie

Baníctvo, oceliarne, zlievárne, mechanické, farmaceutické, cementárske, sklárske, keramické, chemické a textilné závody. Lodenice, výroba batérií, riadenie hospodárstva, stavebníctvo, železničný priemysel, s azbestovými vláknami, rekultivácia, ťažké kovy (olovo, nikel, chróm), manipulácia s účinnými látkami.

Certifikáty

Maska vyhovuje norme EN 140:1998 Filtre vyhovujú normám EN 143:2000 + A1:2006. Masky a filtre majú certifikát CE.

Typ/trieda filtra

HESPA™ (High Efficiency Synthetic Particulate Airfilter) + P3 R D > 99,95% (minimálna účinnosť). Dostupný s aktívnym uhlíkom na odstraňovanie nízkych koncentrácií pár/organických pachov a na zvýšenie pohodlia pri práci.

Správy týkajúce sa šarží

Na výrobu masiek a filtrov sa používajú hypoalergénne, bezzápachové materiály prípustné na zdravotnícke použitie, neobsahujúce latex ani silikón.

Testy

100% filtrov absolvuje testy účinnosti s použitím aerosolu NaCl.

Doba uchovávania

5 rokov, maska a filtre. Elipse P3 s pohlcovačom nepríjemných pachov R D: 3 roky.

Vlastnosti

Rozmery

  • Maska: 93×128×110 mm
  • Filter: 12×94×50 mm

Hmotnosť

  • Maska + filter: 132 g
  • Telo masky: 97,6 g
  • Samotný filter ledva 7,2 g každý

Recenzie

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Odporúčané produkty