ELIPSE - A1P3 SPR 503 M/L

0 Recenzie Skladom
Nakúpte nad 50.00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
33.80 €
Kategórie: GVS masky

Popis produktu

Ochrana proti pevným časticiam (prach, hmla a toxický dym) Prachové filtre sú zvýraznené BIELOU.

Triedy účinnosti Minimálna celková účinnosť filtrácie NPF Max Externá koncentrácia

P1 80 % 4 Až 4 × TLV

P2 94 % 10 Až 10 × TLV

P3 99,95 % 40 Až 40 × TLV

FOG: sú to malé kvapôčky, ktoré sa tvoria z tekutých materiálov v procesoch zahŕňajúcich rozprašovanie a kondenzáciu, ako je sprejovanie.

PRACH: vzniká, keď sa pevný materiál rozbije na častice. Čím jemnejší prach, tým väčšie riziko.

DYM: Vzniká pri odparovaní pevného materiálu pri vysokej teplote. Pary rýchlo vychladnú a zhustnú na veľmi jemné pevné častice. Ochrana proti plynom a výparom Plyny a pary sú častice také malé, že prechádzajú cez časticové filtre. Na ochranu pred časticami plyn, mali by sa používať plynové filtre. Masky Elipse s pohlcovačmi plynov poskytujú ochranu proti špecifickým látkam vďaka fyzikálnej alebo chemickej adsorpcii, zastavujú škodlivé látky látok.

Skupiny škodlivých látok sú rozlíšené týmito písmenami a farbami:

Trieda ochrany

A organické plyny a pary s bodom varu nad 65 °C 1,2

B anorganické plyny a pary (okrem oxidu uhoľnatého) 1, 2

E oxid siričitý a iné kyslé plyny a pary 1, 2

K amoniak a organické deriváty amoniaku 1, 2

AX špecifikoval organické plyny a pary s bodom varu ≤ 65 °C. Len na jednorazové použitie.

Pre každý typ plynového filtra existujú rôzne triedy ochrany v závislosti od množstva nečistôt, ktoré je filter schopný absorbovať. Výber teda závisí od očakávanej koncentrácie znečisťujúcej látky:

Trieda Nasiakavosť Aplikačný limit 1 nízka 1000 ppm 2 priemerne 5000 ppm

Kombinované filtre (plyny a prach) majú okrem farby špecifických plynov biely pruh a ich označenie označuje všetky rozlišovanie písmen a tried relatívnej účinnosti.

Normy: Maska Integra (v kombinácii s bezpečnostnými okuliarmi) vyhovuje norme EN 140: 1998 Maska Integra (v kombinácii s bezpečnostnými okuliarmi) vyhovuje norme EN 166: 2002 Filtre zodpovedajú norme EN 143: 2000 + A1: 2006 Filtre vyhovujú norme EN 14387: 2004 + A1: 2008 pre kombinované filtre plyn a prach Maska a filtre Integra sú certifikované CE.

ELIPSE INTEGRA A1P3 PRE ORGANICKÉ PLYNY A PRACH Kompaktný, ľahký a flexibilný dizajn, ktorý dokonale padne na tvár a ponúka jedinečnú, inovatívnu kombinovanú ochranu na zníženie rizika nesúladu, nesúladu s normami a predpismi a na zníženie tvorby hmly. Veľký centrálny spätný ventil výdychu na zníženie dýchacieho odporu nositeľa a minimalizáciu hromadenia vlhkosti vo vnútri masky. Ľahký protišmykový popruh, ktorý možno ľahko nastaviť do 4 pozícií pre zvýšenie pohodlia a bezpečné používanie aj vo vysokej vlhkosti alebo mokrých podmienkach. Masky Elipse® Integra sú dostupné v 2 veľkostiach. Šošovka je vyrobená z polykarbonátu a odolá nárazom pri rýchlosti 45 m/s. Použitý náter spĺňa požiadavky proti zahmlievaniu (N) a prevyšuje štandardný (K) náter proti poškriabaniu na trhu pre väčšiu odolnosť. Elipse Integra je plne kompatibilný so súčasnou skupinou filtrov a absorbérov Elipse®.

APLIKÁCIA: Zváračstvo, stavebníctvo, výroba, poľnohospodárstvo, automobilový priemysel a stavba lodí.

Recenzie

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Odporúčané produkty