ELIPSE INTEGRA P3 - UHLIKOVÝ SPR 405 M/L

0 Recenzie Skladom
Nakúpte nad 50.00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
61.50 €
Kategórie: GVS masky

Popis produktu

Popis produktu:

Elipse Integra P3 s filtrom proti nepríjemným pachom Kompaktný, ľahký a flexibilný dizajn, ktorý dokonale padne na tvár a pokrýva celý rozsah videnia bez toho, aby bránil v používaní iných OOP. Účinne chráni pred prachom a dymom obsahujúcimi látky, ako sú mikroorganizmy, mramor, sadra, oxid titaničitý, mastenec, minerálna vlna, drevo, čistiace prostriedky a textilné vlákna. Korenie, soľ, krmivo atď. Chráni pred prachom, ktorý spôsobuje ochorenie pľúc.

Ochranné vlastnosti: Šošovka je vyrobená z polykarbonátu a odolá nárazom pri rýchlosti 45 m/s. Aplikovaný náter spĺňa požiadavky ochrany proti zahmlievaniu a prevyšuje štandardný náter proti poškriabaniu na trhu pre dlhšiu životnosť

Použitie: Baníctvo, oceliarne, zlievarne, strojárske, farmaceutické, cementárne, sklárne, keramické, chemické a textilné prevádzky. Lodenice, výroba batérií, ekonomický manažment, stavebníctvo, železničný priemysel, priemysel azbestových vlákien, rekultivácia, ťažké kovy (olovo, nikel, chróm), nakladanie s účinnými látkami.

Dezinfekcia masky: Masky a filtre je možné sterilizovať v lekárskych autoklávoch

Recenzie

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Odporúčané produkty